Here’s another yard sale find. My cousin painted it white for me so it would match all my holiday displays. It was red. I love it with the patriotic jelly beans.
It costs a penny for 7 jelly beans. You have to find a penny, crank the knob, get them out. That way you don’t overindulge with handfuls!
Pingback: 212/365: National Jump For Jelly Beans Day* | Eat My Words
Thanks for the link back!